Lyle U41048RA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U41048RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
All Storage Must Be 18 Inches Below Sprinklers
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"