Lyle U41037RA10X7 Caution Sign Blank 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U41037RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Yellow
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.1"
Width
0.1"