Lyle U32075RA7X10 Danger Sign 10 in X 7 in Aluminum
Model:
U32075RA7X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Welding
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 7"