Lyle U31977NP14X10 Danger Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U31977NP14X10
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Sewage Water No Drinking, Fishing Or Swimming
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"