Lyle U31977NP10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U31977NP10X7
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Legend
Sewage Water No Drinking, Fishing Or Swimming
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.603"
Width
7.5"