Lyle U31952RA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U31952RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Restricted Area Authorized Employees Only
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.1"
Width
0.1"