Lyle U31943NP10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U31943NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Protective Equipment Must Be Worn In This Area At All Times
Sign Mounting Location
Wall
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
7.5"