Lyle U31939RA7X10 Danger No Smoking Sign 10 in X 7 in Alum
Model:
U31939RA7X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Propane Storage Area No Smoking
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 7"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.1"
Width
7"