Lyle U31908NP14X10 Danger Sign 10 inx14 in Plastic
Model:
U31908NP14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Pesticide Storage Area
Sign Mounting Location
Wall
Nominal Sign Size
10" x 14"
Height
0.1"
Width
10"