Lyle U31881NP7X10 Danger Sign 10 in X 7 in Plastic
Model:
U31881NP7X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Open Fuel Tanks Unauthorized Personnel Keep Out
Sign Mounting Location
Wall
Nominal Sign Size
10" x 7"
Height
0.603"
Width
7.5"