Lyle U31875NP14X10 Danger Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U31875NP14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
No Welding, Cutting Or Brazing Allowed In This Area
Nominal Sign Size
10" x 14"