Lyle U31874NP14X10 Danger Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U31874NP14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
No Welding Or Open Flames
Nominal Sign Size
10" x 14"