Lyle U31873NP10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U31873NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
No Trespassing Positively No Admittance
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.603"
Width
7.5"