Lyle U31860NP14X10 Danger Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U31860NP14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
No Smoking Turn Off Ignition
Nominal Sign Size
10" x 14"
Height
10"
Width
14"