Lyle U31860NP10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U31860NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
No Smoking Turn Off Ignition
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
7"
Width
10"