Lyle U31809RA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U31809RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Nip Point
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"