Lyle U31797NP10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U31797NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Methane Gas Flammable Explosive Hazard
Sign Mounting Location
Wall
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
7.5"