Lyle U31774RA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U31774RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
English
Sign Legend
Look Out For Forklifts
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"