Lyle U31765RA14X10 Danger Sign 10 in X 14 in Aluminum
Model:
U31765RA14X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Lock-Out/Tag-Out Power Before Servicing, Repairing, Cleaning Or Retooling Equipment
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"