Lyle U31709NP10X7 Danger Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U31709NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Keep Hands Clear Of Moving Machinery
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
7.5"