Lyle U31665NP10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U31665NP10X7
Sign Legend
Hydrochloric Acid
Sign Mounting Location
Wall
Indoor Only
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
7.5"