Lyle U31660NP14X10 Danger Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U31660NP14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Hot Surface Do Not Touch
Nominal Sign Size
10" x 14"