Lyle U31656NP10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U31656NP10X7
Sign Legend
Hot Equipment Authorized Personnel Only
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
7.5"