Lyle U31655RA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U31655RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Hot Equipment
Sign Material Group
Metal
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.2"
Width
0.2"