Lyle U31632NP14X10 Danger Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U31632NP14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
High Voltage Test Area Authorized Personnel Only
Nominal Sign Size
10" x 14"