Lyle U31573RA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U31573RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Hazardous Material Storage Area Unauthorized Personnel Keep Out
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"