Lyle U31538NP10X7 Danger Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U31538NP10X7
Sign Legend
Go Slow Sound Horn
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
7.5"