Lyle U31524NP14X10 Danger Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U31524NP14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Full Storage Flammable Gas Cylinders
Sign Mounting Location
Wall
Nominal Sign Size
10" x 14"