Lyle U31522NP14X10 Danger Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U31522NP14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Fuel Storage No Smoking
Nominal Sign Size
10" x 14"