Lyle U31515NP10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U31515NP10X7
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Legend
Forklift Traffic Stay Clear
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.603"
Width
7.5"