Lyle U31464RD14X10 Rflct Icy Conditions Lbl 10x14in Non-PVC
Model:
U31464RD14X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Falling Ice
Sign Mounting Location
Wall
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Height
0.568"
Width
0.568"