Lyle U31464NP10X7 Danger Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U31464NP10X7
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Falling Ice
Sign Mounting Location
Wall
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.603"
Width
7.5"