Lyle U31431RA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Brand:
LYLE
Model:
U31431RA10X7
infotip-icon
View other Warning Signs dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Header
Danger
Sign Shape
Vertical Rectangle
Glow In The Dark
No
Printed Language
English
Sign Legend
Explosive Gas No Smoking
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"