Lyle U31394RD14X10 Danger Sign 10 in X 14 in Rflct Sheeting
Model:
U31394RD14X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Electric Fence Keep Off Keep Away
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.568"
Width
0.568"