Lyle U31322RA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U31322RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Do Not Enter Truck Or Trailer With Forklift Until Wheels Are Chocked
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"