Lyle U31322NP10X7 Danger Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U31322NP10X7
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Legend
Do Not Enter Truck Or Trailer With Forklift Until Wheels Are Chocked
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.603"
Width
7.5"