Lyle U31301NP10X7 Danger Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U31301NP10X7
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Legend
Diesel Fuel No Smoking Within 25 Feet No Open Flames Within 25 Feet
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.603"
Width
7.5"