Lyle U31291RA10X14 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U31291RA10X14
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Deep Water No Fishing
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"