Lyle U31229NP10X7 Danger Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U31229NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Confined Space Permit Required Do Not Enter
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.1"
Width
7"