Lyle U31198NP10X7 Danger Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U31198NP10X7
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Legend
Confined Space Do Not Enter Without Permit And Authorized Attendant
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.603"
Width
7.5"