Lyle U31175RA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U31175RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Chlorine Storage Area
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.2"
Width
7"