Lyle U31101RA14X10 Danger Sign 10 in X 14 in Aluminum
Model:
U31101RA14X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
All Drivers Must Chock Wheels
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"