Lyle U31066RA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U31066RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
12,470 Volts
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"