Lyle U11090NP14X10 Caution Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U11090NP14X10
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Header
Caution
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Printed Language
English
Sign Legend
This Vehicle Makes Wide Right Turns
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"