Lyle U11086NP10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U11086NP10X7
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Header
Danger
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Electrical Equipment Authorized Personnel Only
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.603"
Width
7.5"