Lyle U11068NP14X10 Notice Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U11068NP14X10
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Header
Notice
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Printed Language
English
Sign Legend
Keep Door Closed
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.1"
Width
0.1"