Lyle U11059NP7X10 Caution Sign 10 inx7 in Plastic
Model:
U11059NP7X10
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Header
Caution
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Keep Electrical Panel Area Clear For 36 In
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 7"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.603"
Width
7.5"