Lyle U11055NP7X10 Warning Sign 10 in X 7 in Plastic
Model:
U11055NP7X10
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Header
Warning
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
All Activities Monitored And Recorded By Digital Night Vision Cameras
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 7"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.603"
Width
7.5"