Lyle U11049RA7X10 Hygiene Sign 10 in X 7 in Aluminum
Model:
U11049RA7X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Header
Please/Por Favor
Printed Language
Spanish, English
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 7"
Height
0.1"
Width
0.1"