Lyle U11041RA7X10 Safety Sign 10 inx7 in Aluminum
Model:
U11041RA7X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Header
No Admittance/Prohibida La Entrada
Printed Language
Spanish, English
Sign Legend
Authorized Employees Only/Solo Empleados Autorizados
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 7"
Height
0.1"
Width
0.1"